THXLOGISTYKA
THXLOGISTYKAUsługiTeam - jak działamyFlotaKlienciStrefa przewoźnikaKontakt
THXLOGISTYKA
 
 


Kontakt z nami
 
  Flota

Twoje potrzeby - nasza flota!

thxlogistyka

Wiemy jak istotna jest pewność dostępnych zestawów dla Ciebie.
W oparciu o własną flotę zestawów(dzisiaj 36 szt.) oraz ok. 120 stale pracujących dla nas podwykonawców, potrafimy naszą flotą zapewnić pokrycie nawet bardzo dużego zapotrzebowania transportowego każdego z naszych klientów. Ustalmy Twoje potrzeby, ustalmy szczegóły obsługi - nasza flota w powiązaniu ze stałym optymalizowaniem zarządzania zapewni komfortową obsługę Twoich transportów.

Ładunek przestrzenny? Mamy w dyspozycji zestawy z naczepami plandekami mega 100m³, 3m wewnętrznej wysokości.

Jeszcze więcej przestrzeni? Mamy w dyspozycji zestawy samochód z przyczepą 120m³
Towar niewymiarowy? Mamy w dyspozycji uniwersalne pojazdy plandekowe z możliwością załadunku od góry, z boku, z tyłu, z możliwością dopasowania różnych rozwiązań w zabezpieczeniu Twojego ładunku.
Przewóz w temperaturze kontrolowanej? Lub zwiększone bezpieczeństwo dla wartościowych ładunków? Mamy w dyspozycji naczepy chłodnicze z nowoczesnymi agregatami, zapewniającymi pełne bezpieczeństwo Twojego ładunku świeżego czy tez głęboko mrożonego.
Ładunek niebezpieczny (ADR)? Żaden problem. Większość naszych zestawów oraz kierowców posiada wyposażenie i uprawnienia ADR.
Mniejszy ładunek? Jesteśmy specjalistami w ładunkach częściowych, sprawdź jak korzystnie cenowo przewieziesz kilkupaletowy ładunek. Mamy w dyspozycji także mniejsze pojazdy, o ładowności od 1,5 do 12 t, wysokości wewn. od 1,85 do 2,75 m.
Inne potrzeby? Jesteśmy gotowi dla Twoich potrzeb dokonywać inwestycji w dedykowane dla Ciebie kontraktowe pojazdy, które dadzą najwyższy komfort obsługi.

Całość własnej floty oraz większość pojazdów podwykonawców wyposażona jest w system GPS. Precyzja planowania, stała informacje - to równie ważne, jak niezawodność naszych nowoczesnych pojazdów.

Po prostu  thxlogistyka   - Pewna droga, Twoja satysfakcja.


Strona główna

Rozpocznij współpracę
Rozpocznij współpracęRozpocznij współpracęRozpocznij współpracę
 
Rozpocznij współpracę  
Loteria  
Loteria  
Loteria  
 
  Copyright THXLogotyka Projekt i wykonanie: Quick-Master SI